• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женска Мода Лабава Памучна И Ленена Печатена Темперамент Со Кратки Ракави Врвот На Екипажот Вајт

Женска Мода Лабава Памучна И Ленена Печатена Темперамент Со Кратки Ракави Врвот На Екипажот Вајт

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

Женска Мода Лабава Памучна И Ленена Печатена Темпераментна Врвка На Екипажот карактеристика : увезенотворен и блискокарактеристики : овој женски врв е и симпатичен секојдневен врв за жените.Материјал : оваа облека е изработена од плетена. Мека, удобна за носење, дише и пријателска за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Повод : оваа женска облека е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој врв можете да го користите како секојдневен врв.СОВРШЕН ПОДАРОК : овој џемпер е совршен за жени од сите возрасти. Можете сами или да му дадете на овој женски џемпер како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Плетен Стил : слободно време : Редовно Вклопување : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1x Женски Top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths6103690cm/35.43"40cm/15.75"21cm/8.27"63cm/24.80"M8123896cm/37.80"42cm/16.54"21.5 cm/8.46"64cm/25.20"L101440102cm/40.16"44cm/17.32"22cm/8.66"65cm/25.59"XL121642108cm/42.52"46cm/18.11"22.5 cm/8.86"66cm/25.98"XXL141844114cm/44.88"48cm/18.90"23cm/9.06"67cm/26.38"XXXL162046120cm/47.24"50cm/19.69"23.5 cm/9.25"68cm/26.77"XXXXL182248126cm/49.61"52cm/20.47"24cm/9.45"69cm/27.17" Ксиксистариј Женска Мода Лабава Памучна И Ленена Кратка Ракав Печатени Темперамент Врвот На Екипажот. Женска Мода Лабава Памучна Постелнина Печатен Темперамент Со Кратки ракави Патнички Тркалезен Врат. Лабавата широка ги покрива повеќето фигури, натпревари со шорцеви, панталони или јакна од јеапан. Девет метални копчиња на градите, засукан ракав, високо-ниска линија на полите, поделен раб, пет бои за избор. Совршен за секојдневниот живот, забава, одмор, плажа, семеен собир, канцеларија, секоја посебна пригода за жени девојки дами.


Карактеристики на понудата

Слични понуди