• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Инктастичен Даунов Синдром Свесност Со Отпечатоци Од Раце И Срца Сина И Жолта Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастичен Даунов Синдром Свесност Со Отпечатоци Од Раце И Срца Сина И Жолта Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

Свесност за даунов Синдром Со Отпечатоци Од Раце И Срца Сина И Жолта Маица За Мали деца. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастичен Даунов Синдром Свесност Со Отпечатоци Од Раце И Срца Сина И Жолта Маица Со Кратки Ракави Унисекс Кралска Сина 7. Свесност за даунов Синдром Со Отпечатоци Од Раце И Срца Сина И Жолта Маица За Мали деца. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. рачни отпечатоци светски ден 321 март подарок дете дете од предучилишна возраст детска облека облека.


Карактеристики на понудата

Слични понуди