• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ловско Женска Фау Кожна Кратка Јакна Fall И Зима Мода Мотоцикл Моторџија Со Долги Ракави Секојдневен Тенок Бомбер Капут Кафе

Ловско Женска Фау Кожна Кратка Јакна Fall И Зима Мода Мотоцикл Моторџија Со Долги Ракави Секојдневен Тенок Бомбер Капут Кафе

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Големина На Табелата : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 59см/23.23 " Должина : 53см/20.87". Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема Sizelovskoo Жени Вештачка Кожа Кратка Јакна Fall И Зима Мода Мотоцикл Со Долги Ракави Моторџиски Обичен Тенок Бомбардер Палто Карактеристики На Кафе : полиестерска обвивка Затворање На Копчето Хемиско Чистење Оваа Блејзер Јакна Жените е вашиот примарен избор! Класичниот стил на Старата Школа ја прави Оваа Кожна Јакна совршена За слоевитост над блуза,фустан или маичка, Овој Блејзер е додаток на секоја гардероба.Направено Со Вистинска Кожа Од Јагнешка Кожа.Оваа Женска Кожна Јакна Има Засечена Јака За Ревер,Ракави За Палто, предно затворање Со 2 Копчиња и џебови со 2 Размавта на пределот на половината.Сезони : Сите Сезони Пол : Женска Прилика : Рекреативен Материјал : имитација на памук : Секојдневна Должина : правила погодни за големина : Како да се исчисти : ладно миење раце,закачување миење раце или суво миење раце што добивте : 1x Женска Кожна Јакна Ловско Женска Вештачка Кожа Кратка Јакна Fall И Зима Мода Мотоцикл Моторџија Со Долги Ракави Обичен Тенок Бомбардер Палто Кафе. Материјал : СТП. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди