• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Филтер За Кафе, Едноставен За Ракување Исклучителна Изработка За Надворешни Работи

Филтер За Кафе, Едноставен За Ракување Исклучителна Изработка За Надворешни Работи

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Еднократно, намалете го отпадот од хартија и заштедете пари.9х9, 9х7см/3, 9х3, 9х2, 8ин Тежина : Прибл. Двослоен дизајн на мрежа, оставете кафе брзо, спречете талог или талог ефикасно да влезат во вашата шолја. Еднократно, намалете го отпадот од хартија и заштедете пари. Изработени од нерѓосувачки челик, без ' рѓосувачки и отпорен на корозија, отпорни на дамки и издржливи. Лесен за употреба, едноставно ставете ја капачката над криглата, наполнете ја капачето со саканата количина талог од кафе и истурете топла вода врз талогот од кафето додека не се наполни вашата кригла или тенџере. Економичен и еколошки, нема потреба од филтри за хартија за еднократна употреба или пластични филтри. Двослоен дизајн на мрежа, оставете кафе брзо, спречете талог или талог ефикасно да влезат во вашата шолја.7 oz пакет листа : 1 x Кафе Филтер Забелешка : 1. Изработени од нерѓосувачки челик, без ' рѓосувачки и отпорен на корозија, отпорни на дамки и издржливи.Филтер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик Двослоен Капаче За Пијалак За Повеќекратна Употреба Со Држач За Чаши Спецификација : Карактеристики : 1. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Економичен и еколошки, нема потреба од филтри за хартија за еднократна употреба или пластични филтри. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Можете да направите 1-2 шолји мелено кафе. Ви благодариме за разбирањето. Ве молиме дозволете грешка од 0~1 инчи поради рачно мерење. Се вклопуваат на повеќето очила, чаши, шишиња за пиење, мали садови, термози и некои карафи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди