• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Utоимкио Девојче Фустани Клиренс Туту Фустани Без Ракави Принцеза Фустани За Девојчиња Мало Дете Девојче Чипка Без Ракави Принцеза Наметка Партија Тул Фустан Косп?

Utоимкио Девојче Фустани Клиренс Туту Фустани Без Ракави Принцеза Фустани За Девојчиња Мало Дете Девојче Чипка Без Ракави Принцеза

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Utоимкио Девојче Фустани Клиренс Туту Принцеза Фустани Без Ракави За Девојчиња Мало Дете Девојче Чипка Без Ракави Принцеза Наметка Партија Тул Фустан Косплеј Облека Мало Дете Девојче Чипка Без Ракави Принцеза Наметка Партија Тул Фустан Косплеј Облека Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Материјал : Јака За Мешавина Од Памук : Главна Боја : Како Што Покажува Сликата Стил : Модниот Стилски и моден дизајн го Прават вашето бебе попривлечно Одлично За секојдневна, Дневна, забава или фотосесија,исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња изработен е од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, без никаква штета На кожата На вашето бебе ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 См Внимание плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.


Карактеристики на понудата

Слични понуди