• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бомоту Женски Боемски Маици Набразден Елек Со Набори Плажа Прилагодлива Туника Камизола

Бомоту Женски Боемски Маици Набразден Елек Со Набори Плажа Прилагодлива Туника Камизола

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Содржина на пакетот : 1 х Женски Резервоари (Други Додатоци Не Се Вклучени) Совети : 1. Дизајн : овој летен резервоар е едноставен, со градиент, цврста боја, ремени, тело и рафли полите се упатиле за моден лабав лежерен допир. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Елек, Резервоар, Маици Блузи, Маица, Слободно Време Широка Маица, Летни Врвови Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови, Ками Блуза. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа.Опис : Пол : Жени, Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Блуза Со Еднобојна Боја, Обични Врвови На Резервоарот За Вратот, Тип На Шема На Елек На Плажа : Цврста Боја : Светло Сина, Сива, Бела, Розова, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% должина на Спандекс : Должина На Колковите Деколте : Должина На Вратот У : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен. Материјал : оваа летна маица без ракави е главно изработена од полиестер и спандекс. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Резервоар Совршен За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Дизајн-Секојдневен Елек За Вратот, Резервоар Без Ракави, Маица Со Еднобојна Боја, Блуза Со Рафли, Кошули Со Лулашки, Трендовски и Елегантни. Натпревар : овој врат на резервоарот за вратот е секојдневен и лесно може да се носи со пар црни платнени панталони или фармерки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди