• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Инктастик Некој Во Грузија Ме Сака

Инктастик Некој Во Грузија Ме Сака

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

"Некој Во Грузија ме сака! "со Виножито, сонце и Маица Со Долги Ракави Со Мали Срца. Класика За Fall, Зима и Пролет, овие маици за мали деца со долги ракави сигурно ќе бидат главен елемент во гардеробата на вашето дете. Без разлика дали е слоевит или сам, оваа маица е мека, но доволно издржлива за да се спротивстави на барањата за играње на вашето дете. Маица Со Долги Ракави. Инктастик Некој Во Грузија ме Сака! Детска Маица Со Долги Ракави Унисекс Црвена 3Т. 4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. Лентата од рамо до рамо ја поддржува ткаенината од прекумерно истегнување и обезбедува долготраен квалитет. Двојно игла полите дното. љубов држава светло обоени темно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди