• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Елнеја Нови Пристигнувања Врвови Женски Удобен Пуловер Летни Врвови Секојдневни Модни Врвови Дами Светло Виолетова XXL

Елнеја Нови Пристигнувања Врвови Женски Удобен Пуловер Летни Врвови Секојдневни Модни Врвови Дами Светло Виолетова XXL

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Женска Мода Секојдневен Печатење V-Вратот Кратки Ракави Печатени Маици опис1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекспатер тип : стил на печатење : обична должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size Bust Shoulder Sleeve Length S96cm/37.80"42cm/16.54"20cm/7.87"60.5 cm/23.82"M102cm/40.16"43cm/16.93"20.5 cm/8.07"62cm/24.41"L108cm/42.52"44cm/17.32"21cm/8.27"63.5 cm/25.00"XL114cm/44.88"45cm/17.72"21.5 cm/8.46"65cm/25.59"XXL120cm/47.24"46cm/18.11"22cm/8.66"66.5 cm/26.18"XXXL126cm/49.61"47cm/18.50"22.5 cm/8.86"68cm/26.77"XXXXL132cm/51.97"48cm/18.90"23cm/9.06"69.5 cm/27.36"XXXXXL138cm/54.33"49cm/19.29"23.5 cm/9.25"70.5 cm/27.76" ● ЗАБЕЛЕШКА дека Големината е На Сликата, Грашок внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини за да ја одредите Вистинската Големина за вас!. Висококвалитетен материјал, издржлив, погоден за абење. Мода и нов дизајн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди