• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Инктастичен Црвен Трактор Мал Брат Подарок Дете Момче Девојка Маица

Инктастичен Црвен Трактор Мал Брат Подарок Дете Момче Девојка Маица

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Малиот Брат Мала Маица Со црвен трактор со точки. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастичен Црвен Трактор Мал Брат Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Машки Фудбал Црно-Бело 5/6Т. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. фарма симпатична полка точка пинккарткидс подарок дете предучилишна детска облека облека.


Карактеристики на понудата

Слични понуди