• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Фустани Едно Рамо Мини Мода Мини Цветни Кратки Ракави Летен Фустан ПИНК XL

Женски Фустани Едно Рамо Мини Мода Мини Цветни Кратки Ракави Летен Фустан ПИНК XL

 
DEN 282.88

Количина на стоки
Достапно

Оваа ткаенина За Мини Фустан Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со едно Рамо трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стилот : Должина На Облека Во Стилот На Кратки Ракави : Стил На Вратот На Мини Облека : Стил На Фустан Со Едно Рамо : Мини-Дезен : Цветна Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 6 Биста : 90см/35,43" Должина : 82см/32,28" Половината : 90см/35,43" Колк : 98см/38,58" Големина : М САД : 8 БИСТА : 96см/37,80" Должина : 84см/33,07" Половината : 96см/37,80" Колк : 104см/40,94" Големина : Л Сад : 10 биста : 102см/40,16" должина : 86см/33,86" Половината : 102см/40,16" Колк : 110см/43,31" Големина : XL сад : 12 биста : 108см/42,52" должина : 88см/34,65" половината : 108см/42,52" колк : 116СМ/45.67" ГОЛЕМИНА : 2хл сад : 14 биста : 114см/44.88" должина : 90см/35.43" половината : 114см/44.88" колк : 122см/48.03" летен мини фустан. Краток Ракав Дизајн На Едно Рамо За Жени. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди