• Најдобра цена
  • Неодамнешно
3xl Директор Предлог Кали Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

3xl Директор Предлог Кали Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс предлог За Бел Директор На екипажот Кали Стил Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Директорски Предлог Кали Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.


Карактеристики на понудата

Слични понуди