• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Часова комфор за машки машки чевли за комфорна ширина од asonејсон за работа и обична облека

Часова комфор за машки машки чевли за комфорна ширина од asonејсон за работа и обична облека

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

24-часовна удобност asonејсон широка ширина чекор во секојдневни чевли. Овој чевли има гумена надворешна плоча за максимален зафат на површината и перничената влошка обезбедува продолжена удобност на нозете во текот на целиот ден. С и бесплатно, плус добијте инстант кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, го започна своето производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Екстра широк (Е) од Фазпаз. Кожа. Елегантни и професионални. Стилски, издржлив и лесен. Максимална влечна гума од надворешната страна. Перничена влошка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди