• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Виетнам Ветеран Лента Ревер Шапка Игла Маринци Морнарица Воздухопловните Сили ППМ

Виетнам Ветеран Лента Ревер Шапка Игла Маринци Морнарица Воздухопловните Сили ППМ

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Нашите иглички се удираат од златари метал, мека боја на емајл исполнета, позлатена и епоксидна обложена. Совршено за носење секојдневно за да покажеме поддршка на оние кои толку несебично и служеа на нашата земја или да се дистрибуираат на посебна функција! Секој игла вклучува стандардна спојка назад и е поединечно поли вреќи Нашите иглички се удираат од златари метал, мека боја на емајл исполнета, позлатена и епоксидна обложена. Совршено за носење секојдневно за да покажеме поддршка на оние кои толку несебично и служеа на нашата земја или да се дистрибуираат на посебна функција! Секој игла вклучува стандардна спојка назад и е поединечно поли торба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди