• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Чолиус Бебе Девојче Облека Тркалезен Врат Пуловер Со Долги Ракави Врвови На Цветни Модели Што Одговараат На Еластични Панталони За Половината Мало Девојче Момче П

Чолиус Бебе Девојче Облека Тркалезен Врат Пуловер Со Долги Ракави Врвови На Цветни Модели Што Одговараат На Еластични Панталони

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 90 t Tops Должина : t36t Bust : t62пресврт : t42 Tpants Должина : t48t Age : t18 - 24 Месеци. 70 t Tops Должина : t32t Bust : t58пресврт : t38 Tpants Должина : t42t Age : t6 - 12 Месеци. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди