• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Едноставно Дејзи 3 '5' Геометриски печатење на топката на плажа во затворен килим

Едноставно Дејзи 3 '5' Геометриски печатење на топката на плажа во затворен килим

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Задебелениот дизајн на E by Design Beach Ball RGN175 Endoor/Outdoor reg ви овозможува да додадете модерен стил на кој било простор, без разлика дали е ентериер или надворешен. Дизајнот на пријателски миленичиња и семејство е хипо-алергичен и е направен да издржи тежок сообраќај на нозете. Одржувајте со вашата машина за перење за практичност за чистење. Геометриски дизајн по ваш избор на достапна боја. 100% полиестерска конструкција. Пријателски миленичиња и семејство. Хипо-алергичен. Изберете од достапните опции за големина. Погодно за внатрешна и надворешна употреба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди