• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Летни Шорцеви Секојдневен Еластичен Струк Памучни Ленени Капри Панталони Цврсти Лабави Удобни Дневни Панталони Со Џебови

Женски Летни Шорцеви Секојдневен Еластичен Струк Памучни Ленени Капри Панталони Цврсти Лабави Удобни Дневни Панталони Со Џебови

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА. 24 часовен одговор на линија. Qsless-слободен враќа . НЕКОЈ ПРАША . П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано?. О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата. П : Како да ја изберете големината?. О : ние сме азиски големини, ви предлагаме да купите поголема големина. Мравки изработени од висококвалитетна ткаенина за брзо сушење со меко истегнување. Про-кожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење. ✿. Ви благодариме ШТО ЈА ИЗБРАВТЕ МОЈАТА ПРОДАВНИЦА, ВИ ПОСАКУВАМ ДОБАР ШОПИНГ меки и дише мравки Изработени од Полиестер и Спандекс меки и лесни, растегливи ,дишат и удобни. Машинско перење и речиси без намалување по миењето. ФУНКЦИЈА ДИЗАЈН Секојдневен, растеглив, мек, удобен, фит, висок струк, изгледа елегантно и стилски, не носи премногу цврсто и е погоден за повеќето луѓе.не само што го менува обликот на нозете, туку е и супер удобен и лесен за носење, а е во согласност со сегашниот моден концепт на младите. ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА Овие панталони можат широко да се користат за секојдневно носење, домашна облека, одмор, патување, плажа, шопинг итн. Тоа е исто така одличен подарок за Роденден, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста и Божиќ. Натпревар во однос на колокацијата, без разлика дали станува збор за секојдневна или свечена облека, нема да изгледа нагло, а може да донесе и поинаков стил на вашиот фустан. Може да се каже дека е навистина разноврсна ставка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди