• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Американски Знаме Кошула Краток Ракав САД 4 јули Знаме Врвот Лабава Патриотски Маици Денот На Независноста V Вратот Кошули Повик Блузи За Жени 4 јули Кошули Ж

Женски Американски Знаме Кошула Краток Ракав САД 4 јули Знаме Врвот Лабава Патриотски Маици Денот На Независноста V Вратот Кошули

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

ʕ◉◉【●Drindf ® ние сме фокусирани на женската облека и нудиме стилови на тренд.Provide◉◉【€Обезбедете€ние сме посветени на обезбедување удобна и висококвалитетна модна облека за да ви го осветлиме животот. +Материјал + 95% Полиестер + 5% Спандекс + Нега На Облека} Рачно / Машинско Перење + Пакет 1pc 4 јули блузи + прилика 4 јули, независен ден, четврти јули, 4 јули-американски резервоар за знаме врвни женски патриотски кошули за жени американско знаме кошула жени 4 јули облека за жени бели и сини кошули за жени американско знаме кошула женски кошули за Женски Верски Кошули за женски Преголеми Маици За Женски маици за женски маици четврти јули женски кошули летни дами летни врвови - - - - големина табела : големина : и големина. : Мали US САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96cm/37.80 " Ракав : 16cm/6.30 "Length Должина : 69cm/27.17". Големина : М Големина. : СРЕДНО US САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 17см/6.69 "Length Должина : 70см/27.56". Големина : Л Големина. : Големи US САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 " Ракав : 18см/7.09 "Length Должина : 71см/27.95". Големина : XL Големина. : Х-Голем US САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 19см/7.48 "Length Должина : 72см/28.35". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи US САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 " Ракав : 20см/7.87 "Length Должина : 73см/28.74"


Карактеристики на понудата

Слични понуди