• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Четка За Тоалетна Чинија За домаќинство И Држач За Заштеда На Простор Лепило Нелизгачка Четка Со Долга Рачка За Чистење Тоалети Во Бања

Четка За Тоалетна Чинија За домаќинство И Држач За Заштеда На Простор Лепило Нелизгачка Четка Со Долга Рачка За Чистење Тоалети

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : Лесен За Инсталирање : држачот за четки стои директно зад тоалетот или во аголот на бањата. Тоа е заштеда на простор.Силно Чистење : може да го исчисти внатрешниот ѕид околу тоалетот, без мртви агли или остатоци. Може да се прошири во тоалетот жлебови. Силно и заштеда на работна сила чистење со голема површина покриеност.Нежен Дизајн : четка за Тоалет со дебели и меки влакна, лесна за деконтаминација, чистење. Долгите рачки се силни и издржливи за поудобно држење.Моќни Влакна : Моќни влакна со силна моќ за чистење и ја штити површината на тоалетот, добро за пластични или фиберглас тоалети НА Р.в.Широка Примена : погоден е за употреба во домаќинството, погоден за семејни бањи, станови, студентски домови, кабини и кампери.Спецификација : Материјал : ПП, TPRSize : 8.7*3.9*36.7 CMWeight : 119 g Color : Портокалова, сина, зелена, белешки : 1. Поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата.2. Поради рачно мерење, дозволете отстапување од 1-3 см. Четка За Тоалетна Чинија За домаќинство И Држач За Заштеда На Простор Лепило Нелизгачка Четка Со Долга Рачка за Чистење Тоалети во Бања.


Карактеристики на понудата

Слични понуди