• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Заштитна Камера Покритие Дигитален Фотоапарат Заштитна Обвивка Силиконски Случај Капак ЗА А7Р А7Р4А

Заштитна Камера Покритие Дигитален Фотоапарат Заштитна Обвивка Силиконски Случај Капак ЗА А7Р А7Р4А

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

заштитен капак На фотоапаратот Заштитна Обвивка На Силиконска Обвивка На Школка За А7р4 А7р4аспецификација : Состојба : Тип На Ставка : Материјал За Заштитна Обвивка На Камерата : Силиконски Опции : Црна, Црвена, Жолта, Камуфлажа, Портокалова Погодна ЗА А7р4, Список На Пакети А7Р4А : 1х Заштитна Обвивка На Камерата Усвојување на врвен природен силиконски материјал, тој е флексибилен, мек и цврст. Ефикасно школка и тастатура од гребење и абразија. Лесно користење на сите функционални копчиња, на пример, порти за податоци, врати од батерии, мемориски картички. Резервирајте оддел за батерии и дупка за топло подигање за лесна замена на батеријата и инсталирање на фенерче и микрофон. Прекрасен изглед, чувства за раце, удобен за употреба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди