• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Примарен сребрен Стерлинг сребрен дијамантски пресечен крусиф со кабелски ланец

Примарен сребрен Стерлинг сребрен дијамантски пресечен крусиф со кабелски ланец

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Покажете ја вашата вера и посветеност со овој ѓердан од приврзок од сребрена сребрена распнување. Со полирана и дијамантска завршница за вечен сјај, овој приврзок 61х30мм виси на ланец со долг кабел од 18 инчи, кој се поврзува со затворачот на прстенот. Нека вашата вистинска вера ќе заблеска со овој ѓердан од приврзок за распнување. Whitepent со димензии на кауција : 61 mm x 30mmchain Димензии : 18-инчен x 1.3mmsolidclosed backyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Сребрен, полиран, дијамантски исечен, фрлен, цврст, пролетен прстен, 18 "кабелски ланец.


Карактеристики на понудата

Слични понуди