• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Храна Печат Свеж Печат Клип Отпорен На Влага Празнење Уста Закуска Торба Клип

Храна Печат Свеж Печат Клип Отпорен На Влага Празнење Уста Закуска Торба Клип

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Печат за храна Свежа Заптивка Клип Отпорен На Влага Празнење Клип За Закуски Во Устата Карактеристики : Голема големина, големо отворање И големо пристаниште за фрлање може да Се користат за различни големи кеси за пакувањелесен е за ротирање и отворање, удобен и брз и ефикасен доказ заптивки безбеден и сигурен материјал, без мирис, полипропиленски материјал, безбеден контакт со храна, безбеден за употреба Чување Торба За Закуска Од Овесна Каша.Печат со голем дијаметар, лесно се истура храната во пакувањето по инсталацијата.Храната или зачините не се зацврстуваат кога е влажна. Капакот е ротирачки капак, кој е ефикасно запечатен за да спречи влегување во прав Пакетот Вклучува : 1x клип за Запечатување производот е едноставен и интересен, што може да донесе убавина и виталност на вашето семејство. Едноставен и модерен дизајн, едноставна и стилска изработка. Нов избор за модна канцеларија и дом, што го прави покомпатибилен со вашата работа и живот. Внимателен подарок за вашето семејство и за себе. Никој нема да го сака тоа. Поминаа строги процедури за производство, строго го контролираат квалитетот и го споделуваат најдобриот квалитет на производот со нашите пријатели.


Карактеристики на понудата

Слични понуди