• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Цермоге Женски Маици Со Кратки Ракави Блузи Плус Големина Клиренс, Летни Врвови За Жени Кошули Со Поделен Врат Со Кратки Ракави Елегантни Блузи Со Џеб На Градите

Цермоге Женски Маици Со Кратки Ракави Блузи Плус Големина Клиренс, Летни Врвови За Жени Кошули Со Поделен Врат Со Кратки Ракави

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои.77 " ткаенината на овие маици е дише, удобна и мека, пријателска за кожата. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди