• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Костим За Капење Висок Струк Гроздобер Двострана Плажа Два Сета

Женски Костим За Капење Висок Струк Гроздобер Двострана Плажа Два Сета

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за специфични мерења за да постигнете совршено вклопување. Нега на облека : Редовно перење. Топол Совет : Миење Раце се препорачува во ладна вода за трајно абење.Големина : С Под Биста : 65см/25,59" Половината : 64см/25,20" Колк : 75-80см/29,53-31,50" Должина (Без ремени за рамо) : 58см/22,83" Должина На Прикривање : 93см/36,61" Прикриен струк (Без ремени) : 96см/37,80" Големина : М Под Биста : 70см/27,56" половината : 68см/26,77" колк : 80-85см/31,50-33,46" должина (без ремени за рамо) : 59см/23,23" должина на прикривање : 93см/36,61" прикриен струк (без ремени) : 96см/37,80" големина : л под биста : 75см/29,53" половината : 72см/28,35" колк : 85-90см/33,46-35,43" должина (Без ремени за Рамо) : 60см/23,62" должина на прикривање : 93см/36,61" прикриен струк (без ремени) : 96см/37,80" големина : xl под биста : 80см/31,50" половината : 76см/29,92" колк : 90-95см/35.


Карактеристики на понудата

Слични понуди