• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Филтер за Воздух во Кабината со свеж Ветер, ЦФ Одговара изберете: 2002-ТОЈОТА КОРОЛА, 2003-ТОЈОТА КОРОЛА МАТРИКС

Филтер за Воздух во Кабината со свеж Ветер, ЦФ Одговара изберете: 2002-ТОЈОТА КОРОЛА, 2003-ТОЈОТА КОРОЛА МАТРИКС

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Фрам цврст чувар филтер за воздух во кабината изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме филтер за воздух во кабината за речиси секој автомобил на патот денес. Фрам цврст чувар филтерот за воздух во кабината е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. ** Ви треба помош за наоѓање на вистинскиот модел на филтер за воздух во кабината за вашето возило? Кликни Тука дали знаевте дека воздухот во вашето возило може да биде повалкан од воздухот надвор? Фрам Филтрите За Воздух во Кабината Со Свеж Ветер се единствените филтри за воздух во кабината што ги користат природните квалитети на дезодорирање На сода бикарбона за Рака И чекан. Овие две моќни брендови ги здружија силите за да помогнат во апсорпцијата на мирисите и освежување на воздухот. Фрам Свеж Ветер Филтри За Воздух Во Кабината : Филтрирајте до 98% прашина, полен и други загадувачи со големина од 5-100 микрони . Сода бикарбона помага да се апсорбираат мирисите што можат да влезат преку системот за вентилација на вашето возило. Променете на секои 15.000 милји или секоја година. Следете ги препорачаните интервали за промена како што е наведено во упатството за сопственикот на вашето возило.Одговара Изберете : 2002-2004,2007-2008 ТОЈОТА КОРОЛА2005-2006 ТОЈОТА КОРОЛА 4 Цил 1,8 Л2003 - 2006 ТОЈОТА КОРОЛА МАТРИЦА 4 Цил 1,8 Л2007-2008 Тојота Корола Матрица и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Карактеристики на понудата

Слични понуди