• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Потпис Од Леви Штраус И Ко. Женски и Женски Плус Слаби Фармерки Со Среден Пораст

Потпис Од Леви Штраус И Ко. Женски и Женски Плус Слаби Фармерки Со Среден Пораст

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Работете, играјте и соочете се со денот во ажуриран Потпис во гроздобер стил од леви Штраус отворање на слаби нозе. Пораст И Инсем : Среден пораст; 29,5" инсем. Затворање : затворање На Копчето со патент мува; удобен појас. Џебови : стил Со Пет џебови. Карактеристики : Мека, лесна тексас ткаенина обезбедува ласкаво, удобно вклопување. Потпис Од Леви Штраус И Ко. Слаби Фармерки со среден пораст За Жени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди