• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Главни челични црни столици

Главни челични црни столици

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Главната книга со три полица ви помага да останете организирани. Оваа книжарница за главни мрежи има две прилагодливи полици и една фиксна полица за да ви даде прилагодливи опции за складирање. Оваа разноврсна полица за книги е задолжителна за спални соби, области за живеење, кујни или каде било во вашата куќа, ви треба дополнително складирање и организација. Лесно е да се соберете за да можете веднаш да го користите. Главни преклопувачки челични столици во црна боја.


Карактеристики на понудата

Слични понуди