• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Солиден Гребен 13717. Кожата на вратата Одговара На 97-Wrangler Одговара изберете: 1997 - ЏИП WRANGLER TJ

Солиден Гребен 13717. Кожата на вратата Одговара На 97-Wrangler Одговара изберете: 1997 - ЏИП WRANGLER TJ

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Ако барате да ја замените старата фабричка ткаенина од горната врата, не гледајте подалеку од Солидните Кожи на Вратите на Гребенот. Овие кожи на вратите доаѓаат во парови и се вклопуваат над вашите фабрички рамки на вратите со издржливи прицврстувачи за куки и јамки. Едноставно отсечете го стариот и лизгајте на новиот. Секоја кожа на вратата има двојни патенти и тешки заптивки на сијалицата за лесно користење и временско цврсто вклопување. Кристално чисто стакло одобрено стакло од прозорецот од 30мм ЌЕ трае тестот на времето. Овој пар кожи за замена на вратите има каки дијамантска завршница. Врата Кожа Врата Кожа; Дијамант Каки; Пар; КАРАКТЕРИСТИКИ : Каки Дијамант. 30 Мил Прозорци. Тешки Заптивки На Сијалицата. УВ Третирани. Прицврстувачите За куки и Јамки Го Отфрлаат Гребенот Надвор Од Патот Производи е возбудлив нов бренд развиен за да обезбеди квалитетни и функционални џип додатоци за растечкиот џип резервен пазар. Создаден од посветен тим на професионалци за производство на автомобилски резервни пазари со над 35 години комбинирано искуство во индустријата, производната линија На солиден Гребен ќе нагласи висококвалитетни делови за Џип по прифатлива цена. Како Поделба НА ОМИКС-АДА, лидер во заменски делови за џип возила, педигре На Солиден Гребен е добро воспоставен на пазарот. Солиден Гребен создаде над 500 производи кои се прилагодени дизајнирани да одговараат на возила Со Џипови и уште повеќе се во гасоводот.Одговара Изберете : 1997-2006 ЏИП WRANGLER / TJand повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди