• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бесконечен Сјај лак За Нокти, Јас Навистина не Сум Келнерка, 0. Фл Оз

Бесконечен Сјај лак За Нокти, Јас Навистина не Сум Келнерка, 0. Фл Оз

 
DEN 175.36

Количина на стоки
Достапно

ОПИ НЛ ЛЦКР ЛКД РАЈЛ РЈ РБИ БТЛ ОПИ Бесконечен Сјај Лак Чекор 2 ОД Системот За Лак За Бесконечен Сјај На Гел Опи. Лак : Нанесете два тенки слоја со ултра богата, живописна бесконечна боја на Сјај. Почекајте две минути по вториот лак слој за да нанесете Сјаен Горниот Слој. Бесконечниот Сјај се суши на допир за 8 минути; целосно за 15 минути.


Карактеристики на понудата

Слични понуди