• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Чудо На жените Современи Тенок Фит Џебови Отпорни На Бледнее Стринг Карго Чистење, Стил S201002

Чудо На жените Современи Тенок Фит Џебови Отпорни На Бледнее Стринг Карго Чистење, Стил S201002

 
DEN 396.32

Количина на стоки
Достапно

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и униформи со универзална привлечност. Овие медицински панталони со ткаенина што дише се лесни за нега и нудат поудобно вклопување. Овие панталони обезбедуваат привлечност со елегантно сечење со права нога и се идеален избор за секојдневна работа. Појасот со врвка овозможува оптимална безбедност кога станува збор за поставување на повеќе големини и форми. Без разлика дали Станува збор За Пилинзи За Ландау за мажи или жени, ние сме познати по тоа што произведуваме пилинг што работи напорно како и вие! Современ Тенок Фит : Контуриран За да одговара на вашето тело и да ја надополни вашата форма. Задебелена Работна Облека : панталоните за Пилинг нудат опуштен колк, седиште и бут, и фит за права нога за да овозможат подобро движење и целосен појас за врвка за максимална безбедност; Инсеам : Редовно : 31 1/2", Ситно : 29", Високо : 33 1/2". 4-Насочна Супер Растеглива Ткаенина : Нашата ткаенина за истегнување е мека на допир и доволно издржлива за да издржи комерцијално перење. Издржлив Дизајн : чистење на дното направено да се носи за долги смени во текот на целата работна недела; вкупно 4 џебови чувајте ги медицинските инструменти уредно организирани и на дофат. Поразен Стил : издвојте се додека ги спортувате овие модни задници за чистење напред дизајнирани да ве остават крајно поразени благодарение на современото вклопување и удобната конструкција.


Карактеристики на понудата

Слични понуди