• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Фаблон Нант Самолеплив Прозорец Филм Во собата на 2

Фаблон Нант Самолеплив Прозорец Филм Во собата на 2

 
DEN 211.20

Количина на стоки
Достапно

Уживајте во природно повлечената светлина преку овој цветен прозорец филм. Низа сини, виолетови и зелени нијанси се комбинираат за да создадат мирен и автентичен ефект на витраж за секоја стаклена површина. Нант Самолеплив Прозорец филм содржи 2 парчиња на 2 листови кои секоја мерка 78,74 х 17,71 инчи. Сино цветно витраж инспириран самолеплив прозорец филм. Самолеплив прозорец филм. Блокира несакани ставови и гледачи. Филтрира светлина и го намалува отсјајот. Додава карактер на прозорците, ормарите, вратите за туширање и стаклените површини. Лесно се скратува за да одговара на вашиот простор. Доаѓа на два 78.74 - во х 17.71-во ролни.


Карактеристики на понудата

Слични понуди