• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тера и Скај женски плус големина со големина на балон со балон со џемпер од екипаж на ракав

Тера и Скај женски плус големина со големина на балон со балон со џемпер од екипаж на ракав

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно

Привлечна шема и драматични ракави за балони и го имате тоа-вашиот џемпер за сезоната. Стајлинг на Тера пуловер. Долги ракави со балон. 97% полиестер/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Womenенски плус големина на балон ракав, џемпер од Terra & Sky.


Карактеристики на понудата

Слични понуди