• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Eryвори Издржлив Јасен Поглед Прстен Врзива, ЕЗД Прстени, Бела Врзивно Средство

Eryвори Издржлив Јасен Поглед Прстен Врзива, ЕЗД Прстени, Бела Врзивно Средство

 
DEN 671.84

Количина на стоки
Достапно

Чувајте дополнителни листови со четири јасни внатрешни џебови за врзување направени со нелеплива, архивско-безбедна пластика што нема да го подигне печатењето. Прилагодете ги јасните, вметнувачки капаци за врзивно средство и ' рбетот на овие 3 врзива за приказ на прстени со персонализирани дизајни. Персонализирајте ги сопствените дизајни на капакот и ' рбетот со бесплатни шаблони со посета на страницата Avвори. ПРСТЕНИТЕ ЕЗД од 3 инчи се прикачени на задниот капак, така што вашите страници можат да лежат рамно за да избегнат туткање и преклопени агли. Јасни џебови се прикачени на ' рбетот на врзивно средство, како и предните и задните капаци, така што ќе можете да креирате средношколски врзива, врзива за домашни задачи, врзива за училишни предмети и многу повеќе. Страниците лежат рамно бидејќи прстените се монтираат на задниот панел за врзување наместо на ' рбетот. Без разлика дали ги носите на училиште или ги користите низ куќата ,eryвори Издржливи Врзива се направени со нелеплив поли материјал кој трае подолго од традиционалните врзива. Издржливи врзива за преглед со 3 инчни ПРСТЕНИ EZD држат до 400 листови; капакот на врзивно средство има ' рбет широк 3,5 инчи. Овие џебови се создадени од пластика отпорна на дамки, без пвц, која нема да пренесува мастило и го одржува вашето печатење безбедно. Засилен со технологија На Траење и Траење, податливиот, но цврст материјал издржува кинење и разделување од секојдневното абење.Чувајте ги вашите документи организирани и безбедни со whiteвори 09701 бело издржлив поглед врзива. Прстените за врзување од 3" држат до 400 листови, а капакот на врзивото има ширина на ' рбетот од 3,5". 2 јасни џебови се прикачени и на внатрешните капаци со дополнително складирање за документи. Белите 3 прстенести врзива се совршени за создавање училишни врзива, врзива за рецепти, врзива за прием и многу повеќе.


Карактеристики на понудата

Слични понуди