• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кингстон Месинг ДТТ Врв-Пети Када Отпад И Прелевање, Мерач, Четкани Месинг

Кингстон Месинг ДТТ Врв-Пети Када Отпад И Прелевање, Мерач, Четкани Месинг

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

За дополнителна едноставност и леснотија на вашето искуство со капење, овој одвод на допир на прстите ќе функционира како најсовремен производ. Едноставно притиснете го одводот отворен или затворен со допир на стапалото за да го активирате механизмот на пружината. Достапно во повеќе завршетоци за да одговара на вашата славина за полнење на кадата, отпадот од кингстон месинг-када и одводот на прелевање ќе одговараат на стандардните големини на кадата. Сите потребни цевки и прелевање се вклучени за употреба со вашиот пиедестал или када за нозе. Фабрикувани од цврст месинг за сигурност. Исцедете го допирот на прстите за лесно ракување. 20 мерач. 2-7/8" Дијаметар Цевка. 1-3/8" должина на конецот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди