• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нова Економија Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Одговара 2000 - Шевролет Импала

Нова Економија Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Одговара 2000 - Шевролет Импала

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони И Други Возила, Ние Нудиме Нова Економија За Замена На Возачот Склоп На Фаровите, До Датумот На Производство 02/05/2004, Црна Рамка Со Штит Од Сијалица Над Централната Сијалица. Тој е Дизајниран Да го Замени Вашиот Постоечки Склоп на Фарови. Одговара На Вашата Шевролет Импала Од 20004 Година. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова Економија Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Се Вклопува 2000-2004 Шевролет Импала До Датумот На Производство 02/05/2004, Црна Рамка, Со Сијалица Штит Над Центарот Сијалица, Изработени Од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.


Карактеристики на понудата

Слични понуди