• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Адтек машки 6 Униформни Работни Чизми

Адтек машки 6 Униформни Работни Чизми

 
DEN 1135.84

Количина на стоки
Достапно

Оваа чизма за тркалезни прсти има ѓон отпорен на масло и електрична опасност. Исто така, се одликува со неметално стебло, пластично капаче и конструкција на гудјер велт. Акција Кожа. Гудјер Велт Изградба. Композитен Безбедносен Прст. Неметална Нога. Отпорен На Масло И Надворешен Ѓон За Електрична Опасност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди