• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Црвен Кап Машки Широк Готвач Панталони

Црвен Кап Машки Широк Готвач Панталони

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Ако не можете да ја поднесете топлината, овие широки панталони за готвачи ќе ви помогнат да останете во кујната. Направени од пред-лек поли/памучен диагон, овие лабави долни делови доаѓаат со два странични џебови за цвест, заден џеб за лепенка и целосно еластичен струк со врвка за влечење. Целосно еластична половина со врвка за влечење; Два странични џебови За споеви Пред-лекување со завршница за ослободување дамки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди