• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Центрични Делови 150. Кочница Црево Одговара изберете: 2002 - ШЕВРОЛЕТ ТРЕЈЛБЛАЗЕР, 2002-ГМЦ ПРАТЕНИК

Центрични Делови 150. Кочница Црево Одговара изберете: 2002 - ШЕВРОЛЕТ ТРЕЈЛБЛАЗЕР, 2002-ГМЦ ПРАТЕНИК

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

ЦЕНТРИЧНОТО ЦРЕВО за СОПИРАЧКИТЕ користи Произведено Според Највисоките Стандарди За Квалитет За Да Ги Исполни Или Надмине Спецификациите НА ОЕМ За Долготрајна Услуга И Дизајнирано Да Биде Директна Замена На Оригиналното Црево За Лесно Замена На Проблеми Локација : Хидраулично Црево На Задната Десна Сопирачка Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 2002-2009 ШЕВРОЛЕТ ТРАИЛБЛАЗЕР 2002-2009 ГМЦ ПРАТЕНИК 2004-2007 БУИК РЕНИЕ 2002-2004 ОЛДСМОБИЛ БРАВАДА 2003-2006 ШЕВРОЛЕТ ССР 2003-2008 ИСУЗУ АСЦЕНДЕР 2005-2009 СААБ 9-7Х и повеќе - додадете го вашето возило на Нашиот додаток За Вклопување за проверка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди