• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Подвижни Пријатели Бебе И Мало Момче Памучни панталони 3пк, Сино Сива, 6 Месеци

Подвижни Пријатели Бебе И Мало Момче Памучни панталони 3пк, Сино Сива, 6 Месеци

 
DEN 224.00

Количина на стоки
Достапно

Подвижните Пријатели Панталони се најмеките панталони за бебиња и мали деца, одлични за малите кои лазат, играат или спијат. Измешајте и усогласете ја гардеробата на бебето за да направите совршена облека. Нашите панталони се удобни, пријатни и растегливи, направени за да бидат во чекор со вашето активно малечко. Подвижни Пријатели Бебе И Мало Момче Памучни панталони 3pk, Сината Сива е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Во собата вклучуваат три панталони. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди