• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Екстанг Солидна Пати 2. Цврсто Преклопување На Капакот На Тоното Корицата на Тоното се Вклопува изберете: 2005 - НИСАН ГРАНИЦА, 2009-СУЗУКИ ЕКВАТОР

Екстанг Солидна Пати 2. Цврсто Преклопување На Капакот На Тоното Корицата на Тоното се Вклопува изберете: 2005 - НИСАН ГРАНИЦА,

 
DEN 6815.84

Количина на стоки
Достапно

Цврст Преклопен Цврст Преклопен 2.0 Тврд Преклопен Тоне Капак 83995 Тонео Капак Цврст Преклопен 2.0 Тврд Преклопен Тип На Капак : Цврст Преклопен Тонео; Време На Инсталација : 15 Минути; Систем За Монтирање : Безбедносните Стеги не обезбедуваат дупчење и нема инсталација на алат; Материјал : 1 инчи. конструкција на рамка од дебела легура;Гаранција : 3 годишна гаранција; Црна Текстура Боја НИСАН СУЗУКИ ЕКВАТОР ГРАНИЧНА БАЗА ПУСТИНСКИ ТРКАЧ ЛЕ НИСМО ОФ-РОУД ПРЕМИУМ ПРО-4 X S S S SL SPORT SV XE 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2.5 L QR25 DE (2500cc) 4 L VQ40 DE (3954cc) Гас Extang Солидна Пати 2.0 Тешко Преклопен Тонско Покритие 83995 Тонско Покритие.


Карактеристики на понудата

Слични понуди