• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Чудо на џебни маица со кратки ракави на нација, големини 4-18

Чудо на џебни маица со кратки ракави на нација, големини 4-18

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Погледот што го надминува основниот, оваа џебна мета од Wonder Nation ќе биде нејзиниот нов омилен врв, во кој има обичен опуштен изглед и мека плетена ткаенина. Нејзиниот прв избор да се спари со шорцеви, фармерки и џогери, сам или слоевит со омилена качулка или јакна. Удобноста и стилот го олеснија. Само на. Материјал : 96% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : 1 џеб за лепенка на градите. Карактеристики : Мека маичка плетена. Девојки со кратки ракави џебни маица од Wonder Nation.


Карактеристики на понудата

Слични понуди