• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Снимање Ѕвезда Колекција Пет Светлина Мини Лустер

Снимање Ѕвезда Колекција Пет Светлина Мини Лустер

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Ажурирајте го вашиот дом со овој уникатен мини лустер од Јосемит Домашен декор. Колекцијата Shooting star се одликува со современ лустер од 5 лесни во Рустикален Црн финиш. Точка код #SCFP2005-5-RS, овој лустер изгледа како атом со многуте орбидни рамки што создаваат еден вид кафез околу светилките слични на свеќи. но, го има целиот стил и софистицираност за подмладување на влезот, дневната соба и трпезаријата. Излезете надвор од кутијата и бидете креативни со вашиот простор. Изработено од челик ова парче е издржливо, одржливо и лесно за нега. Доаѓа опремен со 3 стапки. синџир и 3,5 стапки. од жица. Потребни се (5) блескаво канделабри (Е12) основни светилки на максимум 60 вати. Ограничена 1-годишна гаранција е вклучена на сите делови. Исто така достапен Во Рустикален Црн финиш 7-светлосна варијација. Снимање Ѕвезда Колекција Пет Светлина Мини Лустерот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди