• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Автоматски Пренасочувач

Автоматски Пренасочувач

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

За сопственик на куќа кој има надолни извори кои се продолжени на земја или надолни извори кои одат директно во земјата. Автоматските пренасочувачи се направени од навлаки за столбови од винилна ограда и се закачуваат директно на нашите буриња за дожд преку црево за прицврстување. Една големина одговара на сите. Или 2х3 инчи или 3х4 инчен надолу . 24"обезбедено Е Црево. Автоматски Пренасочувач.


Карактеристики на понудата

Слични понуди