• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Харисон 1 диа. Завеса Прачка-Махагони

Харисон 1 диа. Завеса Прачка-Махагони

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Акцент на вашиот прозорец третмани со нашите нови 1 " дијаметар завеса прачка. Висококвалитетните, телескопски челични столбови и финалињата од смола даваат безвременски изглед на вашиот домашен декор. Суптилниот дизајн им овозможува на вашите драперии да бидат во центарот на вниманието. Вклучува еден телескопски челичен столб од 28-48 инчи 2 загради и 2 финалиња. Завршно Мерење : 3-1/2 "W x 2-1/4" H x 2-1/4 " D. Проекција : 3.625 инчи. Дијаметар прачка : 1 инч.


Карактеристики на понудата

Слични понуди