• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски На Машки Мини-Стерео Звучник Адаптер

Женски На Машки Мини-Стерео Звучник Адаптер

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

QVS CC399 C 3,5 mm Женски До 2,5 mm Машки Адаптер му овозможува на корисникот лесно да конвертира од кабел со една големина во друг со едноставно парче хардвер. Тој е дизајниран да конвертира врска од 2,5 мм во врска од 3,5 мм, која ја користат широк спектар на музички плеери, слушалки и мобилни уреди. Адаптерот од 3,5 мм до 2,5 мм го прави брзо и лесно поврзување на уредите заедно и не е потребен посебен хардвер или софтвер. Гарантира дека сеуште можете да користите многу поширок спектар на опрема користејќи само еден уред, идеален за случајни набавки или за поставувања користејќи повеќе уреди. QVS CC399 C 3,5 mm Женски до 2,5 mm Машки Адаптер : Женски во машки адаптер конвертира врска од 2,5 mm во врска од 3,5 mm. Работи со мп3 играчи и Пда. 1-година ограничена гаранција. Модел# CC399 C. овој женски до машки адаптер им овозможува на корисниците полесно да слушаат музика без потреба од дополнителен специјализиран хардвер или дополнителен софтвер. Брзо и лесно. Идеален за овозможување поврзување помеѓу широк спектар на уреди, како што се користење на повеќе уреди или случајни набавки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди