• Најдобра цена
  • Неодамнешно
- Линија Хардвер Одговара изберете: 2003-ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА, БУИК ЛЕСАБРЕ

- Линија Хардвер Одговара изберете: 2003-ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА, БУИК ЛЕСАБРЕ

 
DEN 900.48

Количина на стоки
Достапно

Кога станува збор за работните места на сопирачките, хардверот на сопирачките често е најзанемарената компонента. Истрошениот хардвер на сопирачките може да доведе до несакана бучава, предвремено абење на сопирачките и влечење на сопирачките. Издржливиот, сигурен хардвер за сопирање е од суштинско значење за успешна работа на сопирачките. Осигурајте се дека работата на сопирачката е успешна за прв пат со користење на хардвер за сопирачки R-Line. • Произведено до прецизни спецификации во форма на ОЕ, вклопување и функција • Изградено Со врвни материјали што ги исполнуваат или надминуваат перформансите на ОЕ • Направено за да помогне да се овозможи тивко, мазно и безбедно сопирање • Инженерско И тестирано за да се исполнат издржливоста и сигурноста под екстремни услови • Изработено Од висококвалитетни материјали Се Вклопува Изберете : 2003-2005 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА 2005 БУИК ЛЕСАБРЕ 2006-2007 БУИК ЛАКРОС 2005 БУИК ПРИВЛЕЧНОСТ 2004,2008 понтијак гран при 2005-2007 понтијак гран при 6 цил 3.8 л 2005-2008 шевролет упландер 2008 буик Алуре 6 цил 3.8 л 2005 кадилак девил 2009 БУИК ЛАКРОС 6 ЦИЛ 3.8 Л 2005 ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО 2006 ПОНТИЈАК монтана 2005-2007 БУИК тераза 2005 понтијак монтана СВ6 2005 буик парк авенија 2005-2007 сатурн реле 2004-2005 понтијак боневил се и повеќе-додадете го вашето возило во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди