• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кармин Кралицата Усна Лагер, Бери, 0. Оз

Кармин Кралицата Усна Лагер, Бери, 0. Оз

 
DEN 375.84

Количина на стоки
Достапно

Откако слушна стотици женски фрустрации поради пронаоѓањето на совршената постава, Попи тргна да создаде опсег што беше едноставен и лесен за употреба. Тие убаво ги дефинираат усните и ја одржуваат бојата на усните на место. Кармин Кралицата Усна Лагер, Бери, 0.04 Мл.


Карактеристики на понудата

Слични понуди