• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Каролини Богатства SS8235PTHD Големиот Пиринеите Пар На Носителите Тенџере, 7. 5HX7, 5W, мултиколирани

Каролини Богатства SS8235PTHD Големиот Пиринеите Пар На Носителите Тенџере, 7. 5HX7, 5W, мултиколирани

 
DEN 366.24

Количина на стоки
Достапно

Каролини Богатства SS8235 PTHD Голем Пиринеите Пар На Носителите Тенџере, 7, 5 HX7, 5 W, повеќебоен Пар На Тенџере Носителите кој раса специфични Големи пиринеи уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Овој Пар Држачи за Тенџере е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Пар Држачи За Тенџере.


Карактеристики на понудата

Слични понуди