• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пауел Чалгров Ц табела, 23,5 висока, кафеаво дрво и црна метална завршница

Пауел Чалгров Ц табела, 23,5 висока, кафеаво дрво и црна метална завршница

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Традиционалниот рустикален шарм ја исполнува индустриската практичност за да ја создаде оваа странична табела во форма на Ц. Носеното гроздобер чувство на дрвото од манго е засилено со лак за завршна облога над грубата пикана површина, во спротивност прекрасно со премачкувањето во прав од железната рамка. Со висина од 23,5 ", оваа табела е најдобро одговара до стол или кауч, покрај кревет, или како помошна површина во канцелариски простор. Покрај тоа, мала фиока работи на дрвени плочки за да и’ подари рака со организација и Суптилно складирање. Дизајнот во облик на Ц може лесно да се закова под каучот или столчињата за да се заштеди просторот. Грубо питоно манго дрво позајмува на истрошена гроздобер естетска Носење и солза. Поддржува до 25 фунти. Пристигнува целосно собрани. Собрани димензии : 12 "W x 12" D x 23,5 "ч. Бродови во една кутија.


Карактеристики на понудата

Слични понуди