• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Елкадарт Ултра Соник 80% Волфрам Челик Врвот Стрела Сет, Грамови

Елкадарт Ултра Соник 80% Волфрам Челик Врвот Стрела Сет, Грамови

 
DEN 345.44

Количина на стоки
Достапно

80% Волфрам Буриња имаат тенок профил, овозможувајќи поцврсто групирање на снимки кои го зголемуваат постигнувањето. Алуминиумските Шахти имаат дупки за заклучување, најсигурен начин за прицврстување на шахтите на буриња и подобрување на стабилноста.Скршете ја звучната бариера и однесете ја вашата игра на следното ниво кога ќе ги донесете Пикадо Со Ултра Звучен Челик Елкадарт, дизајнирани за употреба со табли за пикадо сисал.


Карактеристики на понудата

Слични понуди