• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Белата Марка Женска Империја Половината V - Вратот Четвртина Ракав Туника Врвот

Белата Марка Женска Империја Половината V - Вратот Четвртина Ракав Туника Врвот

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Белата Марка Женска Империја Половината V - Вратот Четвртина Ракав Туника Врвот ласкавото вклопување и појасот на империјата го прават ова парче совршен секојдневен врв за секој настан. Направено од најмеката ткаенина што убаво се завесува на вашето тело со лабаво сечење за крајна удобност. Одлично се комбинира со фармерки, хеланки или шорцеви. Земете една или фатете ја во сите бои.Содржина на ткаенина : 95% Вискоза, 5% Спандексизи : Мал : ОДГОВАРА На Нас Големина 4-6медиум : ОДГОВАРА На Нас Големина 6-8големи : ОДГОВАРА На Нас Големина 8-10ХЛ : Одговара На Нас Големина 10-121Х : Одговара На Нас Големина 12-142Х : Одговара На Нас Големина 14-163Х : Одговара На Нас Големина 16-18ГАРМЕНТ НЕГА : МАШИНСКО перење/Рачно перење, со ладна вода, не пеглано или изветвено на високо ниво температура. Висат Сува.< Карактеристики : Стил На Половината На Империјата, 3/4 Ракави, Шамиче, Странични Џебови, V-Деколте, Опуштено Вклопување. ГОЛЕМИНА И Плус Големини 1 X, 2 X И 3 X. Повод : Погоден За секојдневна облека, шопинг, забава, одмор, работа, датуми итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди